Modeli za kolače i tepsije
Kalupi za kolače i tepsije
Prikazuje se svih 29 rezultata
- Kalupi za kolače i tepsije, Pribor za pečenje
Silikonska podloga za pečenje – bijela | Gastrokitchen
HOBHOBBYLinija za kućnu i povremenu uporabu — provjerena kvaliteta po povoljnoj cijeni.
-42%
Kalupi za kolače i tepsije, Pribor za pečenjeSilikonska podloga za pečenje – bijela | Gastrokitchen
Na skladištu - dostava za 2-3 dana
- Bijela silikonska podloga za pečenje 40 × 30 cm
- Iz silikona za prehrambenu upotrebu, debljina 0,7 mm
- Neljepljiva površina, pogodna za pećnicu i zamrzivač
- Višekratna i jednostavna za održavanje
SKU: GK-SP1 - Kalupi za kolače i tepsije, Pribor za pečenje
Papirnate košarice za muffine – set 50 kom – zlatne | Gastrokitchen
-44%
Kalupi za kolače i tepsije, Pribor za pečenjePapirnate košarice za muffine – set 50 kom – zlatne | Gastrokitchen
Na skladištu - dostava za 2-3 dana
- Set od 50 zlatnih papirnatih košarica za muffine
- Dimenzije 7 × 5 × 4 cm
- Otporne na toplinu i masnoću
- Elegantno rješenje za domaću i profesionalnu upotrebu
SKU: GK-CK1 - Kalupi za kolače i tepsije, Pribor za pečenje
Papirnate košarice za muffine – set 50 kom – bijele | Gastrokitchen
-42%
Kalupi za kolače i tepsije, Pribor za pečenjePapirnate košarice za muffine – set 50 kom – bijele | Gastrokitchen
Na skladištu - dostava za 2-3 dana
- Set od 50 bijelo-zlatnih papirnatih košarica za muffine
- Dimenzije 6,5 × 4,8 × 4 cm, otporne na toplinu i masnoću
- Elegantno rješenje za pečenje i posluživanje
- Idealno za kućanstva, slastičarnice i catering
SKU: GK-CK2 - Kalupi za kolače i tepsije, Pribor za pečenje
Papirnate košarice za muffine – set 50 kom – ružičaste | Gastrokitchen
NEWNovitetNovost u našoj ponudi — budite među prvima koji će je isprobati.
-42%
Kalupi za kolače i tepsije, Pribor za pečenjePapirnate košarice za muffine – set 50 kom – ružičaste | Gastrokitchen
Na skladištu - dostava za 2-3 dana
- Set 50 ružičasto-zlatnih papirnatih košarica za muffine
- Dimenzije 5 × 3,8 × 3 cm
- Otporne na toplinu i masnoću
- Elegantno rješenje za pečenje i posluživanje
- Idealno za proslave, slastičarnice i kućnu upotrebu
SKU: GK-CK4 - Kalupi za kolače i tepsije, Pribor za pečenje
Papirnate košarice za muffine – set 50 kom – EKO | Gastrokitchen
-49%
Kalupi za kolače i tepsije, Pribor za pečenjePapirnate košarice za muffine – set 50 kom – EKO | Gastrokitchen
Na skladištu - dostava za 2-3 dana
- Set od 50 ekoloških papirnatih košarica za muffine
- Dimenzije 6,5 × 5 × 4,2 cm, prirodna smeđa boja
- Izrađene od čvrstog, toplinski otpornog papira
- Ekološke, reciklabilne i pogodne za pečenje
SKU: GK-CK3 - Kalupi za kolače i tepsije, Slastičarske lopatice i strugalice
Jednolični rezač tijesta – kolači – 3 noža – nehrđajući čelik | Gastrokitchen
BESTBestsellerSpada među najprodavanije proizvode u ovoj kategoriji — provjeren izbor stotina zadovoljnih kupaca.
-23%
Kalupi za kolače i tepsije, Slastičarske lopatice i strugaliceJednolični rezač tijesta – kolači – 3 noža – nehrđajući čelik | Gastrokitchen
Na skladištu - dostava za 2-3 dana
- 3 oštra noža
- Podesiva širina reza
- Nehrđajući čelik – jednostavno održavanje
- Pogodno za tijesto, kolače
- Za hobi i profesionalnu upotrebu
SKU: GK-KC3 - Kalupi za kolače i tepsije, Stalci i pribor za posluživanje
Kalupi za tijesto i deserte – set od 3 komada – nehrđajući čelik | Gastrokitchen
BESTBestsellerSpada među najprodavanije proizvode u ovoj kategoriji — provjeren izbor stotina zadovoljnih kupaca.
-66%
Kalupi za kolače i tepsije, Stalci i pribor za posluživanjeKalupi za tijesto i deserte – set od 3 komada – nehrđajući čelik | Gastrokitchen
Na skladištu - dostava za 2-3 dana
- Set od 3 okrugla kalupa od nehrđajućeg čelika (Ø 6, 7, 8 cm, visina 5 cm)
- Idealno za food styling, catering i moderna à la carte jela
- Klipovi s okruglom drškom za lakše izbacivanje i očuvanje oblika
- Izdržljiv nehrđajući čelik – dug vijek trajanja, pogodno za perilicu posuđa
SKU: GK-KF3









































































































